Акумулятор для квадрокоптера JJRC Syma EACHINE Hubsan MJX та інших, місткість 300 mAh
Новий якісний акумулятор для JJRC, Syma, EACHINE, Hubsan, JJRC, SKRC, Q16, FY326, Q7, MJX, Cheerson CX-30, SKYTECH M68 і багатьох інших моделей.
Застосування:
▷ квадрокоптери
▷ човна
▷ машинки
▷ літаки
▷ вертольоти
▷ інша техніка
Перевіряйте розміри відсіку під акумулятор і роз'єм на своїй іграшці.
Характеристики:
▷ Тип — Li-Po
▷ Напруга — 3.7v
▷ Місткість — 300 mAh.
▷ Товщина — 8 мм
▷ Ширина — 20 мм
▷ Довжина — 34 мм
▷ Вага: 12 г.
▷ Маркування 702030
Також у наявності акуми інших ємностей:
на 150 mAh, 260 mAh, 300 mAh, 380 mAh, 400 mAh, 500 mAh, 800 mAh, 1200 mAh, на квадрику Visuo 809 та інші моделі.
Є зарядні пристрої на ці акуми відразу на 5 портів:
https://rc-life.com.ua/p799537888-zaryadnoe-ustrojstvo-dlya.html
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 8 мм |
| Ємність акумулятору | 300 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | XH 2.54 |
| Виробник | Teranty |
- Ціна: 100 ₴






