Посилена батарея (акумулятор) для квадрокоптера Syma X8С ⁇ W ⁇ G ⁇ HC ⁇ HG ⁇ HW
Новий якісний акумулятор підвищеної ємності для Syma Syma X8С ⁇ W ⁇ G ⁇ HC ⁇ HG ⁇ HW ⁇ і багатьох інших моделей.
Застосування:
▷ квадрокоптери
▷ човна
▷ машинки
▷ літаки
▷ вертольоти
▷ інша техніка
Перевіряйте розміри відсіку під акумулятор і роз'єм на своїй іграшці.
Характеристики:
▷ Тип — Li-Po
▷ Кількість банок: 2S - дві банки
▷ Номінальна напруга — 7.4 v
▷ Номінальна ємність — 2500 mAh
▷ Номінальний струм розряду: 25C
▷ Товщина — 19 мм
▷ Ширина — 35 мм
▷ Довжина — 85 мм
▷ Вага — 130 г
▷ Силовий роз'єм: HXT
▷ Балансувальний роз'єм: JST-XH
▷ Маркування 903480
З посиленим акумовом квадрик літає на 7-9 хвилин довше.
Також у наявності акуми інших ємностей:
на 150 mAh, 260 mAh, 300 mAh, 380 mAh, 400 mAh, 500 mAh, 1200 mAh, на квадроки Visuo та інші моделі.
Є зарядні пристрої на ці акуми відразу на 5 портів:
https://rc-life.com.ua/p799537888-zaryadnoe-ustrojstvo-dlya.html
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 19 мм |
| Ємність акумулятору | 2500 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип силового роз'єму | HXT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Teranty |
- Ціна: 810 ₴






