
Посилена батарея (акумулятор) для квадрокоптера Syma X5HC, X5HW, X5UC, X5UW, X5A-1 902540
160 ₴
- Немає в наявності
- Код: акк800
Посилена батарея (акумулятор) для квадрокоптера Syma X5HC, X5HW, X5UC, X5UW, X5A-1
Новий якісний акумулятор підвищеної ємності для Syma Syma X5HC, X5HW, X5UC, X5UW, X5A-1 і багатьох інших моделей.
Застосування:
▷ квадрокоптери
▷ човна
▷ машинки
▷ літаки
▷ вертольоти
▷ інша техніка
Перевіряйте розміри відсіку під акумулятор і роз'єм на своїй іграшці.
Характеристики:
▷ Тип — Li-Po
▷ Напруга — 3.7v
▷ Місткість — 800 mAh.
▷ Товщина — 9 мм
▷ Ширина — 25 мм
▷ Довжина — 45 мм
▷ Вага: 18 г.
▷ Маркування 902540
З посиленим акумовом квадрик літає на 2-3 хвилини довше.
Також у наявності акуми інших ємностей:
на 150 mAh, 260 mAh, 300 mAh, 380 mAh, 400 mAh, 500 mAh, 1200 mAh, на квадроки Visuo та інші моделі.
Є зарядні пристрої на ці акуми відразу на 5 портів:
https://rc-life.com.ua/p799537888-zaryadnoe-ustrojstvo-dlya.html
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 9 мм |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | XH 2.54 |
- Ціна: 160 ₴



