
Посилена батарея (акумулятор) для квадрокоптера Syma X5C, X5SC, X5SW JJRC SKRC Q16 FY326 Q7 MJX 903052
240 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: АКК1200
Посилена батарея (акумулятор) для квадрокоптера Syma X5C, X5SC, X5SW, Hubsan, JJRC, SKRC, Q16, FY326, Q7, MJX, Cheerson CX-30, SKYTECH M68 і багатьох інших моделей.
LiPo battery 3.7 V 1200mAh 25 c
Застосування:
▷ квадрокоптери
▷ човна
▷ машинки
▷ літаки
▷ вертольоти
▷ інша техніка
Характеристики:
▷ Тип — Li-Po
▷ Напруга — 3.7v
▷ Місткість — 1200 mAh.
▷ Товщина — 9 мм
▷ Ширина — 28 мм
▷ Довжина — 57 мм
▷ Вага: 30 г.
▷ Маркування 903052
▷ Роз'єми XH 2.54 (51005) і JST (білий і червоний відповідно).
Квадрик летить на 7-10 хвилин довше.
Перед замовленням перевіряйте розмір відсіку для акумулятора або плануйте альтернативне кріплення.
Також у наявності акуми інших ємностей:
на 150 mAh, 260 mAh, 380 mAh, 400 mAh, 500 mAh, 800 mAh, на квадроки Visuo та інші моделі.
Є зарядні пристрої на ці акуми відразу на 5 портів:
https://rc-life.com.ua/p799537888-zaryadnoe-ustrojstvo-dlya.html
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Syma Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 1200 А. г |
| Напруга | 3.7 В |
| Напрацювання | 2000 циклів заряду |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 мм |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Вага | 0.03 кг |
- Ціна: 240 ₴










