Квадрокоптер Eachine E016H
Eachine E016H Mini Altitude Hold Headless Mode 8mins Flight Time 2.4G RC Drone quadcopter RTF
Швидкий, спритний, маневрений із посиленим акумулятором, функцією утримання висоти, а також повним захистом пропелерів, що дає змогу безпечно літати, не переживаючи про перешкоди, що потрапляють на шляху.
Особливості:
- З функцією утримання висоти, яка забезпечує дуже стабільний політ.
- Автозліт/автомобіль
- У режимі Headless Mode немає потреби регулювати положення квадрокоптера.
- Одна клавіша для повернення на точку зльоту. Ви легко зможете повернути свій квадрокоптер.
- Автоматичне повідомлення світлодіодами та функція автоматичної посадки. Коли напруга низька, він подасть тривогу за 30-60 секунд, що ще більше підвищить безпеку польоту.
- Батарея великої ємності 3,7 В 350 мА·год, акумулятор, що легко під'єднується, триваліший час автономної роботи до 8 хвилин, простота встановлення.
- USB високошвидкісне заряджання, захист від перезаряджання, за повного заряджання автоматичне вимкнення живлення.
- Квадрик має 3 швидкості польоту, щоб перемкнутися, досить натиснути одну кнопку для отримання більшого задоволення від польоту.
- Технологія 2,4 ГГц, призначена для захисту від перешкод.
- 4 канали, які можуть підійматися, опускатися, рухатися вперед, назад, літати вліво, літати вправо та обертатися на 360°.
- 6-осьовий гіроскоп, який може мати стабільніший політ і бути простим у керуванні.
- Фюзеляж Eachine E016H виготовлений із високоміцного та стійкого інженерного пластику, легкого та міцного.
- Захист пропелерів з усіх боків
Характеристики:
- Brand Name: Eachine
- Модель: E016H
- Колір: Зелений
- Гіроскоп: 6-осьовий
- Частота: 2.4G
- Кількість каналів: 4CH
- Акумулятор: 3.7V 350mAh LiPo (входить до комплектації)
- Час польоту: приблизно 8 хвилин
- Час заряджання: приблизно 40 хвилин
- Режим пульта керування: Mode 2 (Газ на лівому стику)
- Живлення пульта: 2 x 1.5V AA Battery (Додані в комплект)
- Дистанція керування: приблизно 50 метрів
- Розміри квадрокоптера: 8.8*8.8*3.0cm
- Розміри упакування: 20x14x6.2cm
Комплектація:
- 1 x Eachine E016H Quadcopter
- 1 x Пульт керування
- 1 x акумулятор 3.7V 350mah
- 1 x USB кабель для заряджання
- 4 x Запасні пропелери
- 1 x Викрутка
- 1 x Інструкція
- 1 x Кольорове подарункове паковання
Рекомендується придбати:
- Запасний акумулятор Li-Po 400 мА·год 3,7V
- Пропелери
- Мотори
Потрібно придбати:












Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 50 м |
| Двигун | Електричний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 4 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Зелений |
| Розміри | |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 30 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 350 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 8 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6-ти років |
| Час зарядки акумулятора | 40 час |
| Кількість двигунів | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 ₴












