Посилена батарея (акумулятор) для квадрокоптера Syma JJRC Hubsan
Новий якісний акумулятор підвищеної ємності для Syma JJRC Hubsan і будь-яких інших моделей.
Застосування:
▷ квадрокоптери
▷ човна
▷ машинки
▷ літаки
▷ вертольоти
▷ інша техніка
Перевіряйте розміри відсіку під акумулятор і роз'єм на своїй іграшці.
Характеристики:
▷ Тип — Li-Po
▷ Кількість банок: 2S - дві банки
▷ Номінальна напруга — 7.4 v
▷ Номінальна ємність — 1100 mAh
▷ Номінальний струм розряду: 25C
▷ Товщина — 18 мм
▷ Ширина — 30 мм
▷ Довжина — 52 мм
▷ Вага — 58 г
▷ Силовий роз'єм: JST
▷ Балансувальний роз'єм: JST-XH
▷ Маркування 903048
Також у наявності акуми інших ємностей:
на 150 mAh, 260 mAh, 300 mAh, 380 mAh, 400 mAh, 500 mAh, 1200 mAh, на квадроки Visuo та інші моделі.
Є зарядні пристрої на ці акуми:
https://rc-life.com.ua/p973552914-zaryadnoe-ustrojstvo-imax.html
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 18 мм |
| Ємність акумулятору | 1100 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип силового роз'єму | JST |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Teranty |
- Ціна: 350 ₴










