Пропелери для квадрокоптера SYMA X5SC
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Пропелери (лопасті, гвинти) для SYMA X5SC
Характеристика:
- Довжина — 120.0 мм.
- Ширина — 18.0 мм.
- Діаметр отвору (під шестигранник) — 3.5 мм.
- Висота — 16 мм
- Матеріал — пластик
- Колір — Зелений із жовтим, білий, червоний, жовтий, чорний. Уточнюйте наявність кольорів на момент замовлення.
Пропелери сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
SYMA X5SC
SYMA X5C
SYMA X5A
SYMA X5A-1
SYMA X5S
SYMA X5SW
SYMA X5HC
SYMA X5HW
SYMA X5UW
SYMA X5UC
, а також іншими клонами та схожими квадриками.
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
У комплекті 4 пропелери (2 за годинниковою та 2 проти годинникової)
- Пропелери 2 X CW
- Пропелери 2 X CCW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Висота | 16 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 110 ₴






