
Зарядний пристрій для квадрокоптера Hubsan, WLtoys, JJRC, MJX, Syma (на 6 LiPo акумуляторів 3.7V)
190 ₴
- Немає в наявності
- Код: ЗУ6
Зарядний пристрій для квадрокоптера Hubsan, WLtoys, JJRC, MJX, Syma (на 6 LiPo акумуляторів)
Якщо ваше хобі — це літальні апарати, практичний зарядний пристрій для заряджання акумуляторів є необхідною річчю під рукою.
Такий тип зарядного пристрою дає змогу заряджати відразу п'ять акумуляторів одночасно, у такий спосіб Ви заощаджуєте час.
Тривалість заряджання одного акумулятора може досягати більш ніж одну годину, але використання цієї зарядки дасть змогу за одну годину зарядити цілих п'ять акумуляторів і відразу ж розпочати їх використання.
USB — зарядний пристрій (заряджання) для 3,7V Li-Po батарей для квадрокоптера, вертольота, машинок тощо.
▷ Незалежний заряд 1-6 батарей.
▷ Коли батарея заряджається, індикатор — світиться. Якщо батарея заряджена — індикатор гасне.
▷ Є захист від короткого замикання.
Підходить для батарей:
• Hubsan: H107 H107L H107C H107D
• WLtoys: V202 V252 V939
• UDI: U816 U816A U830
• JXD: 385 388 392
• Syma: X5, X5C, X5C-1, X5S, X5SC, X5SW
• FY: FY310 FY310B FY326
• YIZHAN: X4
• JJRC: 1000A 1000B 5000 H31
• DFD: F180
Характеристики:
▷ Вхідна напруга: DC 5V (від USB)
▷ Вихідна напруга: 3.7V ± 1% (перевірено на всіх портах)
▷ Вихідний струм: 350 - 500 мА
Комплект постачання:
▷ 1 х зарядний пристрій
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 11 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 190 ₴







