• Дрон йде разом із МОНІТОРОМ, КОМЕРОЮ і FPV ШЛЕМОМ у комплекті!
Компанія Eachine випустила другу версію свого знаменитого перегонового квадрокоптера з FPV — Eachine EX2 mini.

Цей квадрокоптер літає на безколекторних моторах 1306 2750KV, що дасть змогу досить комфортно літати пілоту-аматору або новачку.
На своєму борту дрон має FPV-камеру з роздільною здатністю 720 р. Також до цього комплекту постачання входить FPV шолом і монітор.
Акумулятор 2S ємністю 850mAh, що в купі з моторами 1306 2750KV дають змогу літати приблизно 8-10 хвилин. Але час також залежатиме і від вашого стилю польотів — якщо плавно та повільно, то час можна збільшити, якщо смажити на повну котушку, то може не вистачити й 7 хвилин, але це цілком нормально для перегонових квадрокоптерів.
Дизайн у квадрокоптера Eachine EX2 mini дуже привабливий, у чорному кольорі.

• Технічні характеристики:
радіозв'язок на частоті 2,4ГГц;
6-осний надточний гіроскоп;
відеозв'язок на частоті 5,8 ГГц;
каналів: 4
ANGLE Mode — режим стабілізації;
ACRO Mode — акрорежим (повністю ручний);
безщіткові (безсколекторні) мотори 1306 2750KV;
регулятори обертів 4 в 1;
LED-підсвітка;
камера з роздільною здатністю 720P, C5810 5.8G 25mw 24 канали;
розміри ширина та довжина: 22см, висота 6,5см;
пропелери 3025
дистанція FPV (відповідень) 200 метрів
дистанція радіозв'язку 200-300 метрів
аккумулятор 7.4V 850mAh Lipo
час польоту 7-10 хвилин
час заряджання 3-3,5 години

Особливості квадрокоптера Eachine EX2 mini
2,4G — частота, що приймається за стандарт;
для керування використовується 4 канали — вперед, назад, вправо, вліво та навколо своєї осі (360*), що дає в керуванні повну свободу
в АКРО режимі; 6-осний надточний гіроскоп забезпечить чудову стабільність
у режимі ANGLE (режим стабілізації), також він дуже легкий;
5.8G FPV в HD 720Р дасть вам знімати приголомшливі знімки в повітрі;
З безщітковими моторами 1306 2750KV політ буде по-справжньому потужним і цікавим;
у режимі ANGLE — квадрокоптер зможе робити два трюки — фліп і рол.
Фліп — це «сальто», а рол — переворот вбік;
у режимі ACRO-льоти повністю під вашим керуванням, це повна свобода дій, можете виконувати в повітрі будь-які 3D трюки;
сучасний регулятор обертів 4 в 1 (зазвичай кожен регулятор розміщується окремо) дає змогу дуже точно та швидко реагувати двигунам на прискорення, гальмування і зміну швидкості обертів двигунів;
світлодіодна підсвітка, яка робить польоти неймовірно ефектними.
• До комплекту входить:
1x квадрокоптер Eachine EX2mini RC
1x передавач
1x акумулятор
1x зарядний пристрій
4x пропелери
4-захист
1х викрутка
1x камера FPV C5810
1x FPV-екран D43
1x FPV-шлем
Ще однією особливістю є те, що екран із FPV-шолома знімний, його можна дістати та прикріпити до пульта, одягнувши спеціальний козирок, щоб не відсвічувало від сонця. Екран має співвідношення сторін 4:3, тобто цілком стандартний розмір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 300 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 4 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Наявність відеокамери | FPV (5.8 GHz) |
| Роздільна здатність відеокамери | 720p (HD) |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 65 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Ємність акумулятору | 850 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 11 і старше |
| Кількість двигунів | 4 |
- Ціна: 4 000 ₴












