Складаний металевий квадрокоптер JJRC H49WH SOL 720P Wi-Fi FPV
Квадрокоптер JJRC H49 — дуже стильний селфі-дрон, який поміститься навіть у кишеню штанів або невелику сумочку. JJRC вирішила випустити найтонший квадрокоптер! Товщина H49 становить менш ніж сантиметр — це один із найкомпактніших селфі-дронів у світі! Завдяки спеціальній конструкції він складається в зовсім компактну версію. Від інших селфі дронів H47 вирізняється найкращою камерою та наявністю спеціального пульта керування. Вбудована камера дасть змогу не тільки робити селфі, а також знімати фото та відео. Дрон має низку цікавих функцій, найпопулярніша серед новачків — "повернення додому". Автоматично тримає задану висоту.
Пропелери гвинтів одягаються безпосередньо на осі моторів — немає шестерень, які позитивно виділяє розробку JJRC серед інших компактних селфі-дронів!
Датчики:
Датчики висоти (барометр)
Гіроскоп (6-осьовий)
Камера:
Тип камери вбудований
Съемка HD (720p) 1280x720 пикс
Пряма трансляція (FPV)/за допомогою WI-FI до 20 метрів/
Акумулятор:
Ємність акумулятора 250 mAh
Напруга живлення 3.7 В
Макс. час польоту 6 хв/час заряджання — 45 хв/год.
Модель акумулятора — 1S 3.7V
Акумуляторів 1 шт.
Заряджання від USB
Керування й передавач:
Керування смартфоном iOS/Android або з пульта керування
Радіус дії 30 м
Частота радіоканалу 2.4 GHz
Живлення пульта ДК 2xAAA
Режими польоту функція повернення "будиночок"
Акробатічний режим
3Д режим
Загальна:
Колір білий
Підсвітка корпусу
Матеріал корпусу АБС-пластик
Розміри 125х63х28 мм
Вага 36 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 50 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 4 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Роздільна здатність відеокамери | 720p (HD) |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 9.5 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 250 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 5 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 11 і старше |
- Ціна: 1 400 ₴












