
Мотор двигун для квадрокоптера Visuo XS809W за годинниковою CW червоний синій дріт
190 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-809w-cw
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-sky тощо, як-от лопаті, акумулятори, пропелери, шестерні, захисну рамку, редуктори, мотори та інші запчастини.
Моторчик, двигун ( мотор, движок, електродвигун) для іграшок Visuo XS809W та інших схожих моделей.
Характеристики:
- Розмір 8.5 на 20 мм
- Вольтаж - 3.7 v
- Діаметр вала — 1.2 мм
У комплекті пластикові шестерні:
- діаметр 4 мм
- кількість зубців — 11
Шестерня вже одягнена на мотор!
З чорно-білим дротами (тип А) — обертання проти годинникової стрілки (CCW)
З червоним-синім дротами (тип B) — обертання за годинниковою стрілкою (CW)
Під час замовлення 2 моторчиків типово відсилаємо один мотор тип А (CCW), другий мотор тип B (CW).
Під час замовлення 4 моторів (комплект) відсилаємо 2 мотори тип А (CCW) і 2 мотори тип B (CW).
Якщо необхідна інша варіація моторів, уточнюйте в момент замовлення.
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Комплект постачання:
- 1 двигун Visuo XS809W за годинниковою CW
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISUO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Висота | 20 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 190 ₴



