
Мотор для квадрокоптера Syma X15
120 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-x15
Мотор, двигун для квадрокоптерів Syma X15 та інших моделей, схожих за характеристиками.
Розміри:
Довжина корпусу — 17 мм.
Діаметр корпусу — 7 мм
Довжина вала — 5 мм
Товщина вала — 1 мм.
Вольтаж — 3.7 В
Довжина дротів — 130 мм
У комплекті пластикові шестерні:
Діаметр — 3 мм.
Кількість зубців — 9 мм.
Так само дані движки підійдуть на інші квадрокоптери або радіомоделі зі схожими характеристиками.
У наявності двигунки на інші моделі квадрокоптерів, як-от syma (сима), hubsan (хабсан), visuo (візіо), jjrc, MJX, JXD, lidirc, Wltoys, Eachine, Skytech (скайтеч) і багатьох інших виробників.
Електродвигун нові, оригінальні з вентиляційними отворами для меншого нагрівання й кращого охолодження.
У наявності!
- обертання за годинниковою стрілкою (червоно-синій)
- обертання проти годинникової стрілки (біло-чорний)
Колір необхідних Вам дротів уточнюйте в момент замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 100 |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Двигун | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр | 7 |
- Ціна: 120 ₴
- Спосіб упаковки: Всі наші товари обов'язково перевіряються на працездатність (крім товарів, які йдуть у заводській плівці від виробника). Ми самі пакуємо товари для безпечного транспортування поштовими службами, Вам не доведеться додатково оплачувати паковання.









