Квадрокоптер Eachine E010 Червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 30 м |
| Двигун | Електричний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 4 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 50 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 150 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 5 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6-ти років |
| Кількість двигунів | 4 |
| Колір корпусу | Зелений або червоний |
| Колір виробу | Червоний |
| Час зарядки акумулятора | 50 час |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴






