Квадрокоптер JJRC H39WH с WIFI FPV 2MP камерой
Зручний складаний квадрокоптер JJRC H39WH Wi-Fi FPV C 2MPкамерою незамінна річ під час подорожей. Ця модель складається до розміру 18х18х5 см, що дає змогу носити його із собою. Керується квадрокоптер із пульта. Квадракоптер має датчик висоти, що дає змогу зависати в повітрі та триматися на одній висоті, а також функцій Headless Mode — це режим, за якого квадрокоптер, у якому він положенні не був би, боком або передом, буде керуватися так, ніби він повернений до вас задом. Має функцію повернення. JJRC H39WH WIFI FPV здатний виконувати переворот на 360 градусів. Має 3 швидкості.
Технічні характеристики:
• марка: JJRC H39WH WIFI FPV
• Вбудований гіроскоп: 6 осі гіроскоп
• дистанційна відстань: 150 м
• Час польоту: 9-10 хвилин
• Quadcopter Батареї: 600 мА·год 7,4 V
• Режим заряджання: USB Заряджання
• Час заряджання: 60 хвилин
• Роздільна здатність відео: 720р
• Розмір продукту (Д х Ш х В): 42 х 42 х 14.50 см у зібраному вигляді 18х18х5см,
• колір: чорний і білий
Комплектація:
1 х квадрокоптер
1 x передавач
1 х USB кабель для зарядки
1 x Викрутка
2x запасний пропелер
4 x захист пропелера
1 х інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JJRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 150 м |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 6 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Роздільна здатність відеокамери | 720p (HD) |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 14 мм |
| Вага | 197 г |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Ємність акумулятору | 600 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 9 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6-ти років |
| Час зарядки акумулятора | 90 час |
| Кількість двигунів | 4 |
- Ціна: 1 999 ₴












