КВАДРОКОПТЕР DH-800
|
Ринок радіокерованих іграшок постійно поповнюється новими дронами, до яких належить квадрокоптер — це пристрій із численним набором функцій, що дають змогу літати в різних режимах. Квадрокоптер DH-800 має оригінальний дуже стильний дизайн. Цей квадрокоптер DH800 обладнаний рингоскопом, що забезпечує прекрасну стабільність і плавність польоту. Оснащён камерой. Керування зможе здійснюватися від WiFi за допомогою спеціальних наручних годинників, до яких навіть можна буде прикріпити смартфон. Придбайте цю модель і досліджуйте всі її можливості разом зі своєю дитиною! Вік: 10+ Розмір упаковки: 35х7х20 сантиметрів Виробник: Китай
Колір чорний |
|
| Габарити: висота | 20 |
| Ємність акумулятора | 250.0 мА/год |
| Тип живлення іграшки | Акумулятор |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 30.0 м |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Габарити: ширина | 7 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип живлення пульта керування | Батарейка |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габарити: довжина | 35 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Кількість каналів | 4 |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Кількість акумуляторів | 1.0 шт. |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Рекомендоване середовище застосування | У приміщенні |
| Бренд | DH |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Вік До | |
| Живлення радіоапартури | 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
Вбудований гіроскоп: 6 осі гіроскопа
Канал: 4CH
Час заряджання: приблизно 60 хвилин
Керування відстань: приблизно 30 м
Батарея: 3.7 В 250 мА·год Li-Po
Час польоту: приблизно 8 хвилин
Режим заряджання: заряджання через USB
Розмір квадрокоптера: 18.2*11.8 ** 8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Радіус дії | 100 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 11 і старше |
| Основні | |
| Роздільна здатність відеокамери | 640x480 |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Комплектація | RTR / RTF |
- Ціна: 1 330 ₴










