Рама для квадрокоптера Eachine E010 | Furibee F36 | JJRC H36 ⁇ H8 Mini та інших схожих моделей
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), як-от лопаті, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Сумісність:
• Eachine E010
• JJRC H36
• FuriBee F36
• H8 Mini
• FQ777
• 951C
• FQ11
- 65mm Frame for 6x15mm motors
Рама підходить під мотори:
Розмір 6 на 15 мм.
Вольтаж - 3.7 v.
Діаметр вала — 0.8 мм.
Робоча напруга: 3-4,2V
Колір рами: Червоний
Комплект постачання:
1 рама для квадрокоптера
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Корпуса, рами, шасі |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 210 ₴




