
Мотор для Eachine E010 CCW
90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 615
Моторчик, двигун ( мотор, движок, електродвигун) для іграшок
Eachine E010 | Furibee F36 | JJRC H36 та інших схожих моделей.
• Eachine E010 / H8 Mini
• JJRC H36 / H8 Mini
• FuriBee F36
• FQ777 951C / FQ11
Розмір 6 на 15 мм.
Вольтаж - 3.7 v.
Діаметр вала — 0.8 мм.
Робоча напруга: 3-4,2V
З чорно-білим дротами (тип А) — обертання проти годинникової стрілки (CCW)
З червоним-синім дротами (тип B) — обертання за годинниковою стрілкою (CW)
Під час замовлення 2 моторчиків типово відсилаємо один мотор тип А (CCW), другий мотор тип B (CW).
Під час замовлення 4 моторів (комплект) відсилаємо 2 мотори тип А (CCW) і 2 мотори тип B (CW).
Якщо необхідна інша варіація моторів, уточнюйте в момент замовлення.
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Електродвигун нові, оригінальні.
Комплектом дешевший! Дивіться гуртові ціни.
Комплект 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 15 мм |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 6 |
- Ціна: 90 ₴



