
Перегоновий квадрокоптер MJX Bugs 6 MAX VERSION <unk> камера <unk> монітор <unk> окуляри
6 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: B6FD
Перегоновий квадрокоптерMJX Bugs 6 FULL VERSION
Перегоновий квадр — Bugs 6 з FPV камерою, монітором і окулярами в комплекті!
- Камера з частотою 5,8G! Модель FPV камери — C5830 ( Передавання картинки відбувається без затримки! ) Також камера підтримує запис безпосередньо на карту пам'яті!
- Монітор діагоналлю 4.3 дюйма.
- Окуляри MJX G3 для реалістичних польотів.
Опис:
Бренд: MJX
Модель: Bugs 6
Тип: Перегоновий Квадрокоптер
Колір: Чорний
Частота: 2.4 G (керування)
Камера 5,8G: C5830 (Фото: 1080x720р, Видео FPV: 720р)
Вбудований гіроскоп: 6 осьовий
Тип мотора: 1806 Безколекторний мотор 1800KV
Батарея: 7.4V, 1300 mAh, 25С, LiPo 8,2 х 4 х 2 см
Час польоту: 12-15 хвилин
Дальність польоту: до 300 метрів
Час заряджання: майже 3 години
Розміри квадрокоптера: 390 х 255 X 160 mm
Особливості:
- Потужні безколекторні мотори
- Передавання відео без затримок за частотою 5.8G
- C5830 камера
- FPV монітор
4 в 1 ESC забезпечують безпроблемний політ
Перевернутий політ, Переворот на 180 градусів
Остання 6-осьова система керування польотом дає змогу здійснювати надстабільний політ
Супер'яскраві LED-вогни допомагають в орієнтації та дають нічним польотум
Сигналізація слабкого сигналу та аварійний сигнал низької напруги батареї.
Комплектація
- 1 x MJX Bugs 6 Квадрокоптер
- 1 х 7,4 В 25C 1300 мА·год LiPo Батарея
- 1 х Пульт керування (передавач)
- 1 х Камера C5830 5,8G FPV
- 1 х Монітор D43
- 1 х FPV окуляри (шолом)
- 1 х Балансувальний зарядний пристрій USB
- 8 x Вінтів (2 комплекти)
- 1 х викрутка
- 1 х кріпильний кронштейн пропелера
- 1 х посібник
- 1 х подарункове паковання
- 1 х інструкція
- 4 х AA батарейки для трансмітера (передавача)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MJX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 300 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Кількість каналів | 6 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Наявність відеокамери | FPV (5.8 GHz) |
| Роздільна здатність відеокамери | 720p (HD) |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 160 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Ємність акумулятору | 1300 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 13 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6-ти років |
- Ціна: 6 600 ₴











