Квадрокоптер Eachine E58
Це сучасна модель складаного квадрокоптера. Зменшена копія DJI Mavic PRO з камерою 2MP, що передає відео на смартфон.
Квадрокоптер Eachine E58 FPV є непоганою бюджетною моделлю, але щоб задоволення від керування не проходило, можна дотримуватися таких рекомендацій:
- У комплекті йде захист для гвинтів, тому не знехтуйте її використанням. Перший запуск найкраще проводити на відкритому повітрі, що дасть вам швидше адаптуватися до керування.
- Несні гвинти недостатньо міцні, тому ми рекомендуємо купувати відразу запасний комплект. Те саме можна сказати й про акумуляторні батареї.
- Проводьте калібрування навіть після незначної аварії. Для цього потрібно встановити квадрокоптер у горизонтальне положення, після чого, на апаратурі керування, переводитьмо обидва стики в нижній правий кут під кутом 45 градусів. Утримуйте їх доти, поки червоний індикатор ззаду не перестане часто блимати.
Можна сказати, що Eachine E58 FPV є однією з найкращих копій DJI Mavic Pro у своїй бюджетній категорії. Дрон має свої позитивні сторони, а також непогану якість виготовлення, якої цілком вистачає для первинного знайомства з керуванням безпілотників. Без сумнівів, E58 повністю виправдовує вкладені засоби, бувши чудовою покупкою для сегмента споживачів-початківця.
Характеристики:
- Виробник: Eachine
- Артикул: E58
- Частота: 2,4 ГГц
- Канали: 4
- Гіроскоп: 6-осьовий
- Батарея квадрокоптера: 3,7 В 500 мА/год LiPo (у комплекті)
- Батарея передавача: 3 батареї АА 1,5 В (не входять до комплекту)
- Час заряджання: 60-70 хвилин
- Час польоту: 7-9 хвилин
- Дальність дії радіокерування: 80-100 м
- Колір: чорний
- Камера: 2MP
- Розміри квадрокоптера: 27 см × 19,5 см × 5 см (в розкладеному вигляді),
- Розміри квадрокоптера: 12,5 см × 7,5 см × 5 см (у складеному вигляді)
- Розмір упаковки: 17,5 см × 16 см × 7 см
- Вага упаковки: 360 г.
Особливості:
- стабілізація за допомогою вбудованих гіроскопа, акселерометра та барометра
- 3 варіанти витрат — 30%, 60% і 100%
- утримання висоти
- автозлітання та приземлення.
- повернення додому однією кнопкою
- режим Headless Mode, не потрібно регулювати положення квадрокоптера
- політ заданим маршрутом
- аваріаційна зупинка моторів
- 3D-фліпи — перевороти на 360°
- відеознімання та жива передача відео (FPV)
- можливість змінювати кут нахилу камери
- квадрокоптер виготовлений із високоміцних інженерних пластмас
Комплектація
- 1 x Eachine E58
- 1 х Передавач
- 1 x 3.7V 500mAh Lipo Батарея
- 1 x USB-кабель для заряджання
- 4 x Захист пропелерів
- 2 x Запасні пропелери
- 1 x Викрутка
- 1 x Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 100 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Роздільна здатність відеокамери | 720p (HD) |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 5 мм |
| Вага | 98 г |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 8 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 11 і старше |
| Час зарядки акумулятора | 60 час |
| Кількість двигунів | 4 |
- Ціна: 1 900 ₴












