
Мотор двигун для квадрокоптера Syma X5, X5-1, X5C, X5C-1, X5-A, X5-A1 пара CW+CCW 2 шт.
240 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-x5-cw+ccw
Мотор двигун для квадрокоптера Syma X5, X5-1, X5C, X5C-1, X5-A, X5-A1 пара 2 шт.
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), як-ки, акумулятори, пропелери, шестерні, піньйони, захисну рамку, щитки, мотори двигуни та інші запчастини.
Якщо у Вас згорів електродвигун на квадрокоптері syma (сима) — не біда. Ви можете придбати як один моторчик, так і повний комплект двигунів для цієї моделі. Ці двигуни найкращої якості з представлених на ринку.
Під час вимірів двигуна вимірюється розмір циліндра (довжина та діаметр), окремо вал, а за потреби діаметр шестерні та кількість зубців.
Заміна мотора проводиться дуже легко, досить випаяти старий мотор і на його місце встановити новий. За потреби можна проконсультуватися щодо заміни моторів, а також інших запчастин на квадрокоптер.
Сумісність:
Моторчики (моторчик, движок, електродвигун) для квадрокоптерів Syma X5, X5-1, X5C, X5C-1, X5-A, X5-A1, а також для схожих дронів, катерів, човнів, машинок та інших сумісних дитячих іграшок.
Характеристики движок:
-
Довжина — 20 мм
-
Діаметр — 7 мм
-
Виліт вала — 5 мм
-
Діаметр вала — 1 мм
-
Вольтаж: 3.7 v (max 4.2v)
У комплекті йдуть маленькі шестерні (піньйони) одягнені на моторчики.
-
Діаметр — 3 мм.
-
Кількість передавальних ланок: 9 шт.
-
Внутрішній діаметр під вал — 1 мм.
- обертання за годинниковою стрілкою (проводу червоний синій) — CW
- обертання проти годинникової стрілки (проводи білий-чорний) — CCW
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Комплект постачання:
- 1 моторчик CW (проводи червоний-синій)
- 1 моторчик CCW (проводи білий-чорний)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 240 ₴







