
Захист лопатей для квадрокоптера Visuo XS809HW XS809W XS809S XS812 XS816 SG900 SG900-S F196 X192 комплект 4 шт.
160 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: guard809
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захист лопатей для квадрокоптера Visuo XS809HW XS809W XS809S XS812 XS816
Захист пропелерів використовується для квадрокоптерів дронів Visuo і фонтом томіто XS809HW XS809W XS812 XS816 D5HW
Характеристики:
- Довжина — 95.0 мм
- Ширина — 110.0 мм
- Ширина засувки — 18 мм
- Висота — 38 мм
- Колір - чорний
Захист лопатей сумісна з такими моделями квадрокоптерів:
- Visuo XS816
- Visuo XS809HW
- Visuo XS809S
- Visuo XS812
- Visuo XS809H
- SG900
- SG900-S
- F196
- X192
- Phantom D5HW
- Tomito
- , а також іншими клонами та схожими квадриками
Комплект постачання:
- захист пропелерів квадрокоптера — 4 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISUO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Корпуса, рами, шасі |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 38 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴/комплект






