
Пропелери для квадрокоптера Visuo XS809HW XS809W XS809S XS812 XS816 SG900 SG900-S F196 X192
355 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: prop809
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропелери для квадрокоптера Visuo XS809HW XS809W XS809S XS812 XS816 SG900 SG900-S F196 X192
Пропелери (лопасті, гвинти) для Visuo XS809HW XS809W XS809S XS812 XS816 SG900 SG900-S F196 X192
Гвинти нові не льотовані:)
Довжина — 145.0 мм.
Ширина — 18.0 мм.
Діаметр отвору (під шестигранник) — 5 мм.
Висота — 15 мм
Колір — чорний.
Пропелери сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
Visuo XS809HW XS809W XS809S XS812 XS812
, а також SG900 SG900-S F196 X192
та іншими клонами та схожими квадриками.
Комплект постачання:
У комплекті 8 пропелерів (4 за годинниковою та 4 проти годинникової).
Пропелери 4 X CW
Пропелери 4 X CCW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISUO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Висота | 15 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴/комплект







