
Моторчик двигун для Hubsan H502E H502S H507A H216A
180 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-h502
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моторчики (рукавичок, електродвигун) для моделей
Hubsan H502E H502S H507A H216A
Розміри:
8,5х20 мм
Напруга: 7,4V
У комплекті йдуть маленькі металеві шестерні, одягнені на моторчики.
Шестерня металева:
Кількість зубців — 11
Діаметр отвору 1.2 мм
Діаметр зовнішній 3,8 мм
Висота 3 мм
Довжина проводків — 170 мм.
З чорно-білим дротами (тип А) — обертання проти годинникової стрілки,
з червоно-синіми дротами (тип В) — за годинниковою стрілкою.
Під час замовлення уточнюйте розмір двигуна та колір необхідних проводків.
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Hubsan H502E H502S H507A H216A
Розміри:
8,5х20 мм
Напруга: 7,4V
У комплекті йдуть маленькі металеві шестерні, одягнені на моторчики.
Шестерня металева:
Кількість зубців — 11
Діаметр отвору 1.2 мм
Діаметр зовнішній 3,8 мм
Висота 3 мм
Довжина проводків — 170 мм.
З чорно-білим дротами (тип А) — обертання проти годинникової стрілки,
з червоно-синіми дротами (тип В) — за годинниковою стрілкою.
Під час замовлення уточнюйте розмір двигуна та колір необхідних проводків.
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HUBSAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Довжина | 20 мм |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона обертання (колір дротів) | За годинниковою (CW) |
| Напруга акумулятора | 7.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴









