
Пропелери лопаті гвинти на квадрокоптер дрон Hubsan H502E H502S H507A білі комплект 4шт
240 ₴
- Немає в наявності
- Код: propH502white
Пропелери лопаті гвинти на квадрокоптер дрон Hubsan h502e h502s h507a білі комплект 4шт
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки у тому числі квадрокоптеры то завжди існує ризик пошкодити яку-небудь деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптеров Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), такі як лопаті, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Сумісність:
- Hubsan h502e
- Hubsan h502s
- Hubsan h507a
- інші квадрокоптеры та інші літальні апарати з подібними характеристиками.
Характеристики:
- Довжина: 135 мм
- Ширина: 17 мм
- Висота: 13 мм
- Внутрішній отвір під вал: 3 мм
- Матеріал - пластик
- Колір - білий
Комплект поставки:
2 пропелера CW (за годинниковою)
2 пропелери CCW (проти годинникової)
4 гвинтика з фіксатором різьблення для кріплення пропелерів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HUBSAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Діаметр | 3 мм |
| Висота | 13 мм |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 240 ₴



