
Пропелери лопаті гвинти на квадрокоптер Syma Сіма X8 X8C X8W X8HW X8HC X8HG Skytech TK109H комплект 4 шт.
310 ₴
- Немає в наявності
- Код: propX8
Пропелери лопаті гвинти для квадрокоптера дрона Syma Сіма X8 X8C X8W X8HW X8HC X8HG
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Сумісність:
Пропелери, гвинти, лопаті для квадрокоптера Syma (сима, симу, суму) X8 X8C X8W X8G X8HC X8HW X8HG Skytech TK109H і схожі моделі.
Характеристики:
- Довжина: 230 мм
- Ширина (найкраща частина): 27.5 мм
- Висота: 10.7 мм
- Внутрішній діаметр під шестигранник: 5.4 мм
- Внутрішній діаметр у шайбі: 3 мм
- Колір: червоний
- Матеріал: зносостійкий пластик
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
У комплекті 4 пропелери (2 за годинниковою та 2 проти годинникової)
- Пропелери 2 X CW
- Пропелери 2 X CCW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 27.5 мм |
| Діаметр | 5.4 мм |
| Висота | 10.7 мм |
| Ємність акумулятору | 2500 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 310 ₴



