
Мотор двигун для квадрокоптеров SYMA X5S X5SC X5SW X5HC X5HW X5UC X5UW
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-x5uw-set
Моторчики (моторчик, двигун, електродвигун) для квадрокоптеров
Syma (сіма) SYMA X5S X5SC X5SW X5HC X5HW X5UC X5UW
а також інших розмірів для JJRC H31 JJRC H97 H97W
JXD385
V272
Hubsan X4 Plus H107P
Гексакоптер MJX 800
Розміри:
8х16 мм
Напруга: 3-4,3 V
Шестірня пластикова:
Кількість зубів - 9
Діаметр отвору 1 мм
зовнішній Діаметр 3 мм
Довжина 3,9 мм
З чорно-білим проводами (тип А) - обертання проти годинникової стрілки,
з червоно-синіми проводами (тип В) - за годинниковою стрілкою.
При замовленні уточнюйте розмір двигуна і колір необхідних дротів.
Перед відправкою кожен моторчик перевіряється.
Електродвигуни нові, оригінальні.
В комплекті 4 шт.
Продаж від 1 шт. - 80 грн.
2 шт. - 150 грн.
У комплекті йдуть маленькі шестерні на моторчики.
Доставка і оплата будь-яким доступним способом.
Телефонуйте, пишіть Viber, Telegram, WhatsApp
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Висота | 16 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 400 ₴











