
Мотор двигун для квадрокоптера дрона GT3 mini Drone за годинниковою CW 1 шт
135 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-GT3-CW
Мотор двигун для квадрокоптера дрона GT3 mini Drone за годинниковою CW 1 шт.
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toy-sky тощо, як-от лопаті, акумулятори, пропелери, шестерні, захисну рамку, редуктори, мотори та інші запчастини.
Моторчики (моторчик, движок, електродвигун) для квадрокоптера GT3 mini Drone, інші дрони з подібними характеристиками моторів.
Характеристики:
- Довжина корпусу — 17 мм.
- Діаметр корпусу — 7 мм
- Довжина вала — 5 мм
- Товщина вала — 0.8 мм
- Вольтаж — 3.7 В
- Довжина дротів — 110 мм
- Під паяння
Моторчик сумісний з такими моделями квадрокоптерів:
- GT3 mini Drone
- D16
- i1 Pro
- V66
- CZ06
- інші клони та схожі квадрики
Так само дані движки підійдуть на інші квадрокоптери або радіомоделі зі схожими характеристиками (де пропеллер одягається відразу на вал мотору без редуктора - шестерні).
- мотор із чорно-білим дротами (CCW) — обертання проти годинникової стрілки
- мотор із червоно-синіми дротами (CW) — обертання за годинниковою стрілкою
Комплект постачання:
- 1 двигун GT3 mini Drone за годинниковою CW
NB! Обов'язково звертайте увагу на відповідність розмірів корпусу, діаметру валу та кольору дротів необхідних Вам моторов з тими які Ви замовляєте! Якщо не впевнені, повідомте в коментарі до замовлення!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотор |
| Стан | Новий |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Діаметр | 7 мм |
| Кріплення пропелера | Гладкий вал |
| Складні лопаті | Ні |
- Ціна: 135 ₴




