
Пропелери до квадрокоптера дрона LYZRC L200 Pro Max GPS brushless drone комплект
282 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: props-L200
Пропелери до квадрокоптера дрона LYZRC L200 Pro Max GPS brushless drone комплект
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-серцепропелери, пропелери, пропелери, шестерні, акумулятори, захисну рамку, щитки, мотори та інші запчастини.
Пропелери (лопасті, гвинти) для квадрокоптера LYZRC L200 Pro, L200 Pro Max brushless drone.
Лопаті сумісні з такими моделями коптерів:
- L200 Pro
- L200 Pro MAX
- а також іншими клонами та схожими квадриками
Характеристики:
- Довжина (пелюстка) — 64 мм
- Ширина лопаті — 15.6 мм
- Діаметр отвору під кріпильний гвинт - 2.2 мм
- Товщина 5.2мм, під кріпильний гвинт — 4 мм (під гвинт завдовжки 6.4 мм, різьба 1.6мм)
- Матеріал — пластик
- Колір - чорний з зеленою смужкою
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
У комплекті 8 пелюсток та 4 гвинтика
- Пропелери 2 X CW
- Пропелери 2 X CCW
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LYZRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери, гвинти |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 15.6 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Висота | 5.2 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Кількість в комплекті | 8 шт. |
| Діаметр | 2.2 мм |
- Ціна: 282 ₴






