
Пропелери до квадрокоптеру AE86PRO AE86MAX AE86 PRO MAX комплект 4 шт
390 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: props-AE86
Пропелери до квадрокоптеру AE86PRO AE86MAX AE86 PRO MAX комплект 4 шт
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-сорості, пропелери, пропелери, шестерні, акумулятори, захисну рамку, щитки, мотори та інші запчастини.
Пропелери (лопасті, гвинти) для квадрокоптера AE86.
Характеристики:
- Повна довжина — 195 мм
- Ширина - 23,3 мм
- Діаметр отворів під гвінтики — 2,4 мм
- Відстань між отворами для кріплення - 11 мм
- Висота кріплення - 9,6 мм
- Матеріал — пластик
- Колір - чорний
Пропелери сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
- AE86 PRO
- AE86 MAX
- AE86 PRO MAX
- інші клони та схожі квадрики.
Увага, перевіряйте на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
У комплекті 4 пропелери (2 за годинниковою та 2 проти годинникової)
- Пропелери 2 X CW
- Пропелери 2 X CCW
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери, гвинти |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23.3 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 9.6 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Складні лопаті | Ні |
| Кількість лопатей | 4 шт. |
| Діаметр лопатей | 8 дюйм |
- Ціна: 390 ₴



