
Пропелери до квадрокоптеру GT3 mini Drone D16 i1 Pro V66 CZ06 чорні 41,5 мм 0.8мм комплект 4 шт
143 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: props-GT3-mini
Пропелери до квадрокоптеру GT3 mini Drone D16 i1 Pro V66 CZ06 чорні 41,5 мм 0.8мм комплект 4 шт
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-сорості, пропелери, пропелери, шестерні, акумулятори, захисну рамку, щитки, мотори та інші запчастини.
Пропелери (лопасті, гвинти) для квадрокоптера GT3 mini Drone.
Характеристики:
- Довжина — 41,5 мм
- Ширина - 7,7 мм
- Діаметр отвору (під вал) — 0.8 мм
- Матеріал — пластик
- Колір - чорний
Пропелери сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
- GT3 mini Drone
- D16
- i1 Pro
- V66
- CZ06
- інші клони та схожі квадрики.
Увага, перевіряйте на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
У комплекті 4 пропелери (2 за годинниковою та 2 проти годинникової)
- Пропелери 2 X CW
- Пропелери 2 X CCW
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери, гвинти |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Інструмент для збирання | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7.7 мм |
| Довжина | 41.5 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Діаметр | 0.8 мм |
| Кріплення пропелера | Гладкий вал |
| Складні лопаті | Ні |
| Кількість лопатей | 4 шт. |
- Ціна: 143 ₴










