
Зарядний пристрій для акумулятора дитячих іграшок пістолету машинки Li-Po Li-ion 7.4V (3.7v x2) 500 mAh USB XH4P
295 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ЗУ-7.4V-XH4P
Зарядний пристрій для акумулятора дитячих іграшок пістолету машинки Li-Po Li-ion 7.4V (3.7v x2) 500 mAh USB XH4P
Якщо Вам необхідно зарядити Li-Po або Li-ion акумулятор напругою 7.4 (3.7v x2) вольт, які застосовуються на багатьох дитячих іграшках на радіокеруванні, водних пістолетах, роботах та інших іграшках то придбайте простий USB зарядний пристрій.
Компактні розміри, підключення до порту USB, найдоступніший спосіб зарядки Ваших іграшок в домашніх умовах.
Не залишайте акумулятори що заряджаються без нагляду на тривалий час.
▷ Індикатор червоного кольору показує стан заряджання.
Підходить для акумуляторних батарей Li-Po и Li-ion. Такі акумулятори використовуються на багатьох дитячих іграшках: водні т водяні пістолети, роботи, машинки, танки, екскаватори, човни та інша дитяча техніка.
Характеристики:
▷ Вхідна напруга: DC 5V 2A (від USB)
▷ Вихідна напруга: 3.7V х 2
▷ Вихідний ток: 500 мА
▷ Довжина кабелю: 40 см
▷ Роз'єм: XH 4P
Комплект постачання:
▷ 1 х зарядний пристрій
Увага, якщо назва моделі іграшки вказаної в товарній карточці відрізняється від Вашої, звертайте увагу на відповідність характеристик (візуальне сходство, розмір, напруга, роз'єми тощо) необхідних вам запчастин чи аксесуарів з тими які ви замовляєте!
За необхідності радимо проконсультуватися та ми з радістю допоможемо підібрати відповідний варіант!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 295 ₴





