
Пропелери для квадрокоптера дрона LYZRC L600 Pro Max brushless drone комплект
310 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: props-L600
Пропелери для квадрокоптера дрона LYZRC L600 Pro Max brushless drone комплект
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-серцепропелери, пропелери, пропелери, шестерні, акумулятори, захисну рамку, щитки, мотори та інші запчастини.
Пропелери (лопасті, гвинти) для квадрокоптера LYZRC L600 Pro, L600 Pro Max, L600 Pro -1, L600-1, L600-2, M218, AE3 PRO, S135 MAX brushless drone.
Лопаті сумісні з такими моделями коптерів:
- L600 Pro
- L600 Pro MAX
- L600 Pro -1
- L600-1
- L600-2
- M218
- AE3 PRO
- S135 MAX
- , а також іншими клонами та схожими квадриками
Характеристики:
- Довжина (пелюстка) — 70.5 мм
- Ширина лопаті — 19 мм
- Діаметр отвору під кріпильний гвинт - 2 мм
- Товщина під кріпильний гвинт — 4.5 мм (під гвинт завдовжки 6.5 мм)
- Матеріал — пластик
- Колір - чорний
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
У комплекті 8 пелюсток (4 пропелери)
- Пропелери 2 X CW
- Пропелери 2 X CCW
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LYZRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери, гвинти |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 70.5 мм |
| Висота | 4.5 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Кількість в комплекті | 8 шт. |
| Діаметр | 2 мм |
- Ціна: 310 ₴






