
Зарядний пристрій USB для акумулятора квадрокоптера Syma X5C X5SW Hubsan H107 JJRC JXD USB 3.7V 500 mAh
180 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ЗУ-X5-500
Зарядний пристрій USB для акумулятора квадрокоптера Syma X5C X5SW Hubsan H107 H107L H107C H107D H107P JJRC JXD USB 3.7V 500 mAh
Якщо ваше хобі — це літальні апарати, практичний зарядний пристрій для заряджання акумуляторів є необхідною річчю під рукою.
Тривалість заряджання одного акумулятора може досягати більш ніж одну годину, але використання цієї зарядки дасть змогу за одну годину зарядити цілих п'ять акумуляторів і відразу ж розпочати їх використання.
USB-зарядний пристрій (зарядка) для 3.7V Li-Po батарей для квадрокоптера, вертольота, машинок тощо.
▷ Незалежний заряд 1 акумулятора.
▷ Коли батарея заряджається, індикатор — світиться. Якщо батарея заряджена — індикатор гасне.
Підходить для акумуляторних батарей:
• Hubsan: H107 H107L H107C H107D H107P
• TRACKER drone FireFLY
• 1million drone
• WLtoys: V202 V252 V939
• UDI: U816 U816A U830
• JXD: 385 388 392
• Syma: X5C X5C-1 X5SC X5SW X11 X13 S39 X9 X55 RC
• FY: FY310 FY310B FY326
• YIZHAN: X4
• JJRC: H31 1000A 1000B 5000
• DFD: F180
Характеристики:
▷ Вхідна напруга: DC 5V (від USB)
▷ Вихідна напруга: 3.7V
▷ Вихідний струм: 500 мА
Комплект постачання:
▷ 1 х зарядний пристрій
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Звертайте увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 180 ₴











