
Моторчик двигун типу 775 DC 12 V 6000 rpm двигун постійного струму для верстата електроінструмента вал кругл
430 ₴
- Немає в наявності
- Код: m775-12V-6000rpm
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Моторчик двигун тип 775 DC 12 V 6000 rpm двигун постійного струму для верстата електроінструмента вал круглий
Потужний мотор двигун постійного струму типорозміру 775 для створення різних верстатів, для застосування в електроінструментах або будь-яких інших проєктах на платформі Arduino тощо.
Технічні характеристики мотора:
- Швидкість обертання (холодного ходу): 6000 об./хв
- Номінальна робоча напруга: 12 В
- Високий крутний момент, вбудований вентилятор, кулькопідшипники, два монтажні отвори М4
- Повна довжина мотора (по валу): 98 мм
- Діаметр корпусу: 42мм
- Довжина корпусу: 67мм
- Діаметр вала: 5мм
- Виліт вала: 17мм
- Вага: 340 грамів
- Матеріал корпусу: метал
Комплект постачання:
- 1 мотор тип 775
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XZT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Напруга | 12 В |
| Частота обертання | 6000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 98 мм |
| Висота | 67 мм |
| Діаметр | 42 мм |
| Діаметр вала | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴











