
Моторний відсік у зборі з мотором для квадрокоптера дрона E88 S89 E99 P5PRO E525 P8 K9Pro за годинниковою CW 1 шт.
190 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: mom-e88-CW
Моторний відсік у зборі з мотором до квадрокоптера дрона E88 S89 E99 P5PRO E525 P8 K9Pro за годинниковою CW 1 шт.
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери або літачки, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, 4DRC, Xiamen, Andowl, LYZRC, UFT, Autel, Revell, AE7, LSRC, X6, як-от лопаті, пропелери, шестерні, акумулятори, захисну рамку, щитки, мотори та інші запчастини.
Моторний відсік у зборі з мотором (корпус із великою шестірнею та мотор) для квадрокоптера дрона.
Сумісність:
- E88
- S89
- E88pro
- E99
- P5-PRO
- E525
- P8 8K
- K9Pro
- інші схожі квадрокоптери
Характеристики:
- Мотор двигун: діаметр 7 мм, довжина корпусу 16.5 мм
- Колір дротів мотора: червоний синій (обертання мотора за годинниковою — обертання пропелера буде проти годинникової!!!)
- Діаметр вала мотора: 0.8мм
- На кінці дротів моторчика — роз'єм
- Піньйон (мала шестірня): 7 зубців, діаметр 3.5 мм
- Велика шестірня: 36 зубців, діаметр 15 мм
- Посадкове місце під пропелер: 3 мм (між плоскими гранями)
- Матеріал: пластик
NB! Обов'язково звертайте увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте! Якщо не впевнені, повідомте в коментарії до замовлення!
Комплект постачання:
- моторний відсік у зборі з моторчиком і великою шестернею редуктором, дроти червоний синій - 1 штука (обертання мотора — за годинниковою, обертання пропелера буде проти годинникової!)
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Корпуса, рами, шасі |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 17 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 190 ₴












