
Моторчик двигун типу 775 DC 24V 6000 rpm двигун постійного струму для верстата електроінструмента вал кругл
365 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m775-24V-6000rpm
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моторчик двигун типу 775 DC 24V 6000 rpm двигун постійного струму для верстата електроінструмента вал круглий
Потужний мотор двигун постійного струму типорозміру 775 для створення різних верстатів, для застосування в електроінструментах або будь-яких інших проєктах на платформі Arduino тощо.
Технічні характеристики мотора:
- Швидкість обертання (холодного ходу): 6000 об/хв
- Номінальна робоча напруга: 24 В
- Високий крутний момент, вбудований вентилятор, кулькопідшипники, два монтажні отвори М4
- Повна довжина мотора (по валу): 98 мм
- Діаметр корпусу: 42мм
- Довжина корпусу: 67мм
- Діаметр вала: 5мм
- Виліт вала: 17мм
- Вага: 340 грамів
- Матеріал корпусу: метал
Комплект постачання:
- 1 мотор тип 775
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XZT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Напруга | 24 В |
| Частота обертання | 6000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.34 г |
| Довжина | 98 мм |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Діаметр | 42 мм |
| Діаметр вала | 5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴











