
Зарядне до акумуляторів страйкбол квадрокоптер IMAX B3 Pro для 2S 3S LiPo 7.4В 11.1V УЦІНКА прим'ята упаковка
340 ₴
- Немає в наявності
- Код: b3pro-sale
Зарядне до акумуляторів страйкбол квадрокоптер IMAX B3 Pro для 2S 3S LiPo 7.4В 11.1V УЦІНКА прим'ята упаковка
Якщо ваше хобі — це літальні апарати, можливо, Ви захоплюєтеся страйкболом ( airsoft), або Вам просто необхідно заряджати акумулятор від шурупокрута, тоді практичний зарядний пристрій для заряджання акумуляторів є необхідною річчю під рукою.
Такий тип зарядного пристрою дає змогу заряджати акумулятори на 7.4 вольта, а також 11.1 вольта.
Зарядний пристрій для Li-po, Li-ion 2S 3S Imax B3 pro найкращий у своєму класі для правильного заряджання Li-ion, Li-po акумуляторів.
Допоможе зарядити акумуляторні батареї для квадрокоптера, вертольота, машинок, шурупокрутів тощо.
Заряджання IMAX B3 Pro дає змогу заряджати 2- або 3- банкові Li-ion акумулятори через балансувальний роз'єм типу JST-XH. Струм заряду до 700 міліамперів, працює від мережі 100-240 вольтів.
Рекомендується використовувати для акумуляторів ємністю до 2000 mAh, понад рекомендується IMAX B3 20W.
Особливості:
Компактний та простий у використанні зарядний пристрій;
Мікропроцесорний контроль заряду;
Працює від мережі 100-240 вольтів завдяки вбудованому адаптеру живлення;
Легкий світловий контроль заряду завдяки двоколірному індикатору заряду кожної банки: червоний — йде заряджання, зелений — заряд закінчений.
Характеристики:
▷ Вхідна напруга: AC 100-240 V
▷ Вихідна напруга: 7.4V 11.1V ± 1%
▷ Вихідний струм: 700 мА
▷ Роз'єм для заряду: балансувальний, типу JST-XH
▷ Розміри: 90x55x35мм
▷ Коли батарея заряджається, індикатор — червоний. Якщо батарея заряджена — індикатор — зелений
▷ Є захист від короткого замикання
Комплект постачання:
▷ Зарядний пристрій IMAX B3 PRO;
▷ Кабель для під'єднання пристрою до джерела напруги 220v;
▷ Інструкція
▷ Заводська упаковкова картонна коробка.
Уцінка прим'ята упаковка
*Акумулятор до комплекту постачання не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IMAXRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 7.4 В |
| Струм заряду | 0.8 А |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Ручка для перенесення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 340 ₴










