
Моторчик для іграшок на радіокеруванні тип 260-1 U1.5-3V 12000 rpm двигун постійного струму
108 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m260-1
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моторчик для іграшок на радіокеруванні тип 260-1 U1.5-3V 12000 rpm двигун постійного струму
Моторчик для машинки або моделі на радіокеруванні, з постійним струмом, виконує до 12000 обертів за хвилину при номінальній напрузі 1.5-3.0 вольта. Цей двигун може використовуватися в дитячих іграшках, мініатюрних вентиляторах, дрібній побутовій техніці, електричних зубних щітках, фенах, електроінструменті або будь-яких інших проектах на платформі Arduino (автомобіль на радіокеруванні, машинка, вертоліт тощо).
Технічні характеристики мотора:
- Довжина циліндра: 27мм/23.4мм
- Діаметр циліндра: 23.8 мм
- Повна довжина мотора (з віссю): 37 мм
- Діаметр вала: 2 мм
- Довжина вала: 6.5 мм
- Напруга: 1.5-3.0 вольта
- Швидкість обертання: до 12000 обертів за хвилину
Комплект постачання:
- 1 моторчик тип 260-1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XZT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Напруга акумулятору | 3 В |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴




