Пропелери для квадрокоптера DJI Ryze Tello оригінал комплект 4 шт.
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Сумісність:
Пропелери DJI Ryze Tello легкі, швидкознімні пропелери для мініатюрного програмованого дрона Tello. Виготовлені із сучасного, зносостійкого матеріалу, мають не тільки високу ефективність у польоті, але й довговічність. Дуже простий механізм встановлення та демонтажу.
Пропелери (лопасті, гвинти) для квадрокоптера дрона DJI Ryze Tello, а також для інших схожих за характеристиками моделей
Характеристики:
- Довжина — 76 мм
- Діаметр отвору — 1 мм
- Матеріал — пластик
- Вага — 34 г (з пакованням)
- Колір - чорний
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
- 2 пропелери для обертання за годинниковою (CW);
- 2 пропелери для обертання проти годинникової (CCW).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 390 ₴/комплект





