
Моторчик для іграшок на радіокеруванні тип 260 4.5 V 16000 rpm двигун постійного струму
102 ₴
- Готово до відправки
- Код: m260-2
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моторчик для іграшок на радіокеруванні тип 260 4.5 V 16000 rpm двигун постійного струму
Моторчик для машинки або моделі на радіокеруванні, з постійним струмом, виконує до 16000 обертів на хвилину за номінальної напруги 4.5 вольтів. Цей двигун може використовуватися в дитячих іграшках або будь-яких інших проєктах на платформі Arduino (автомобіль на радіокеруванні, машинка, вертоліт тощо).
Технічні характеристики мотора:
- Довжина циліндра: 27 мм
- Діаметр циліндра: 23.8 мм
- Повна довжина мотора (з віссю): 38 мм
- Діаметр вала: 2 мм
- Довжина вала: 8.6 мм
- Напруга: 4.5 вольта
- Швидкість обертання: до 16000 обертів за хвилину
- Вага: 29 грамів
Комплект постачання:
- 1 моторчик тип 260
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XZT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Напруга акумулятору | 4.5 В |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 38 мм |
| Діаметр | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 26 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴





