
Моторчик для машинки на радіокеруванні 130 3V 16500 rpm двигун постійного струму
85 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m130-3-16500
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моторчик для машинки або моделі на радіокеруванні, з постійним струмом, виконує до 16500 обертів на хвилину за напруги 3 В. Цей двигун може використовуватися в дитячих іграшках або будь-яких інших проєктах на платформі Arduino (автомобіль на радіокеруванні, машинка, вертоліт тощо).
Технічні характеристики мотора:
- Розміри мотора: 25 мм / 20 мм / 15 мм
- Напруга: 3 вольта
- Контрольний струм:
- Швидкість обертання: до 16500 обертів за хвилину
- Діаметр вала: 2 мм
- Довжина вала: 8 мм
- Вага: 15г
Комплект постачання:
- 1 моторчик для дитячої машинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XZT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Напруга акумулятору | 3 В |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 15 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴



