
Шестірні 30Т для жовтих квадрокоптерів з керуванням жестами рук Tracker drone KFR-001 FireFLY НЛО 30T 4 шт.
200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: bg-tracker-drone
Шестерні для жовтих квадрокоптерів із керуванням жестами рук Tracker drone KFR-001 FireFLY НЛО 30T 4 шт.
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Шестерні, шестерні дрона для жовтих квадрокоптерів із керуванням жестами рук Tracker drone KFR-001 FireFLY НЛО
- Tracker drone
- FireFLY
- Nazim K-500
- Квадрокоптер 918
- Dowellin Gravity
- DRON 918
- Tracker 928
- Tracker 001
- Trac KFR-001
- Tracker KFR-001
- TraceKer 999 Pro
- Tracker Drone CX-49
- RC ZF04
- k127
- Жовтий НЛО Наручний годинник
- інші схожі моделі (машинки, човни, катери, гелікоптери).
Характеристики:
Внимание! У квадрокоптери однієї моделі, часто встановлюються різні за характеристиками шестерні! Прохання звіряти саме Ваші шестерні з характеристиками зазначених в описі!
- Кількість зубців — 30
- Діаметр зовнішній 9.5 мм
- Довжина (висота) 8.85 мм
- Діаметр під пропелер (між плоскими гранями) — 2.2 мм
- Діаметр отвору 1.1 мм
- Матеріал — пластик
- Колір білий
Комплект постачання:
-
4 шестерні
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou Dowellin Toys Factory |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шестерні |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 8.85 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Висота | 8.85 мм |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴



