
Шестерні піньйони для квадрокоптера K3 K6 K9 K10 P5Pro S89 drone 7Т 1 мм комплект 4 шт.
90 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: sg-7T1mm
Шестерні піньйони для квадрокоптера K3 K6 K9 K10 P5Pro S89 drone 7Т 1 мм комплект 4 шт.
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Сумісність:
Внимание! У квадрокоптери однієї моделі, часто встановлюються різні за характеристиками шестерні! Прохання звіряти саме Ваші шестерні з характеристиками зазначених в описі!
- K3 drone
- K6 drone
- K9 drone
- K10 drone
- P5Pro drone
- S89 drone
- інші схожі моделі (машинки, човни, катери, гелікоптери)
Характеристики:
- Кількість зубців — 7
- Діаметр отвору 1 мм
- Діаметр зовнішній 3.5 мм
- Довжина (висота) 4 мм
- Матеріал — пластик
- Колір - білий або жовтий (залежно від партії)
Комплект постачання:
- 4 шестерні піньйона 7T 1 мм
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шестерні |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 4 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Висота | 4 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 90 ₴/комплект






