
Зарядний пристрій USB для радіокерованої дитячої машинки годинника пульта Li-Po Li-ion 3.7 V 500 mAh USB 2.5 мм
185 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ЗУ-3.7V-2.5mm
Зарядний пристрій USB для радіокерованої дитячої машинки годинника пульта Li-Po Li-ion 3.7 V 500 mAh USB 2.5 мм
Якщо Вам необхідно зарядити Li-Po або Li-ion акумулятор напругою 3,7 вольти, які застосовуються на багатьох дитячих іграшках на радіокеруванні, то придбайте простий USB зарядний пристрій.
Компактні розміри, під'єднання до порту USB, найдоступніший спосіб заряджання Ваших іграшок у домашніх умовах.
▷ Незалежний заряд 1 акумулятора.
▷ Коли батарея заряджається, індикатор — світиться.
Підходить для акумуляторних батарей Li-Po і Li-ion. Такі акумулятори використовуються на багатьох дитячих іграшках на радіокеруванні: машинки, танки, екскаватори, човни та інша іграшкова техніка.
Характеристики:
▷ Вхідна напруга: DC 5V, 1-2А (від USB)
▷ Вихідна напруга: 3.7-4.2 V ± 1%
▷ Вихідний струм: 500 мА
▷ Роз'єм — 2.5 мм
Комплект постачання:
▷ 1 х зарядний пристрій
Увага, якщо назва моделі іграшки відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TMTCTW |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Діаметр | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 185 ₴




