
Пропелери для квадрокоптера Eachine EX5 AE8 PRO S608 K60 K80 K911 MAX RC GPS комплект
410 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: props-EX5
Пропелери для квадрокоптера Eachine EX5 AE8 PRO S608 K60 K80 K911 MAX RC GPS
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-сорості, пропелери, пропелери, шестерні, акумулятори, захисну рамку, щитки, мотори та інші запчастини.
Пропелери (лопасті, гвинти) для квадрокоптера AE8 PRO EX5 S608 K60 K80 K911 MAX RC GPS.
Пропелери сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
- K911 MAX
- AE8 PRO
- Eachine EX5
- S608
- K60
- K80
, а також іншими клонами та схожими квадриками.
Характеристики:
- Довжина (пелюстка) — 64 мм
- Ширина лопаті — 15 мм
- Діаметр отвору під кріпильний гвинт - 2 мм
- Висота під кріпильний гвинт — 3.5 мм
- Матеріал — пластик
- Колір - чорний (прозорий)
-
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:У комплекті 8 пелюсток (4 пропелери)
- Пропелери 2 X CW
- Пропелери 2 X CCW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Діаметр | 2 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 410 ₴




