
Пропелери для квадрокоптера Lantian 65мм 1 мм червоні комплект 4 шт.
120 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: props-65mm
Пропелери для квадрокоптера Lantian 65 мм 1 мм червоні
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-сорості, пропелери, пропелери, шестерні, акумулятори, захисну рамку, щитки, мотори та інші запчастини.
Пропелери (лопасті, гвинти) для квадрокоптера Lantian типу Bullnose 65 мм 1 мм червоні.
Пропелери відлиті з ABS матеріалу, що дає гарну ударостійкість для використання в мультироторних системах! Наприклад, для QX90 і вище.
Характеристики:
- Довжина (діаметр) — 65 мм
- Діаметр отвору (під вал) — 1 мм
- Матеріал — пластик
- Колір - червоний
Пропелери сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
- Eachine Tiny QX90
- Eachine Tiny QX95
- інші клони та схожи квадрики
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
У комплекті 4 пропелери (2 за годинниковою і 2 проти годинникової)
- Пропелери 2 X CW
- Пропелери 2 X CCW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HobbyKing |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 65 мм |
| Діаметр | 1 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 120 ₴




