
Шестірні піньони для квадрокоптера зубців 10Т 1 мм комплект 4 шт.
90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: sg-10Т-1мм
Шестерні піньйони на квадрокоптер дрон 10Т 1 мм 3.5 мм
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-серцепропелери, пропелери, пропелери, шестерні, акумулятори, захисну рамку, щитки, мотори та інші запчастини.
Шестерні, шестерні, піньйони на моторчики для квадрокоптера дрона та інші моделі машинки, човна, катера, гелікоптери та інші іграшки.
Характеристики:
- Кількість зубів: 10
- Діаметр отвору: 1 мм
- Діаметр зовнішній: 3.5 мм
- Довжина (висота): 4 мм
- Матеріал: пластик
- Колір: білий
Звертайте увагу на відповідність характеристик, необхідних Вам запчастин з тими, які замовляєте! У разі потреби рекомендуємо з нами проконсультуватися, ми з радістю допоможемо підібрати необхідні Вам запчастини!
Комплект постачання:
- 4 шестірні піньона
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HUBSAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шестерні |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 1 мм |
| Висота | 4 мм |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 90 ₴







