
Шестірні піньони для квадрокоптера дрона пластикові шестірня 10Т зубців 1.2 мм комплект 4 шт.
90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: sg-10Т-1.2
Шестірні піньони до квадрокоптера дрона пластикові шестірня 10Т зубців 1.2 мм 3.5 мм
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, SJRC, E88, E99, Drone, Drro KFPLAN, LSRC, LYZRC, K101MAX та інші, як-от лопасті, пропелери, шестірні, редуктори, акумулятори, захисну рамку, мотори, підшипники та інші запчастини.
Сумісність:
Шестірні, шестерні, піньйони на моторчики для квадрокоптера дрона або інші іграшкові моделі, машинки, човни, катери, гелікоптери та інші іграшки.
Характеристики:
- Кількість зубців: 10
- Діаметр отвору: 1.2 мм
- Діаметр зовнішній: 3.5 мм
- Довжина (висота): 4 мм
- Матеріал: пластик
- Колір: білий
Звертайте увагу на відповідність характеристик, необхідних Вам запчастин з тими, які замовляєте! У разі потреби рекомендуємо з нами проконсультуватися, ми з радістю допоможемо підібрати необхідні Вам запчастини!
Комплект постачання:
- 4 шестірні піньона
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4DRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шестерні |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 1.2 мм |
| Висота | 4 мм |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 90 ₴







