Танк 9993 Бойовий танк на радіокеруванні
В арсеналі в маленького хлопчика мають бути найрізноманітніші іграшки. Адже він же не хоче впасти обличчям у бруд перед однолітками.
Тож танк 9993 останньої моделі яскравого забарвлення хакі зайвим точно не буде.
Він є радіокерованим, а також має цікаві світлові та звукові ефекти.
Акумулятор радіокерованого танка легко заряджається від звичайної розетки. Тепер ваш будинок буде під надійною охороною, адже його захищає якісна важка артилерія, що має маленького, але дуже хороброго командира.
Розмір танка в упаковці: 39*21*15см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Двигун | Електричний |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Танк |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bambi |
| Вид | Радіокерована іграшка |
| Вік | Від 5-ти років |
| Висота | 90.0 мм |
| Габарити: висота | 8.5 |
| Габарити: довжина | 38.5 |
| Габарити: ширина | 21 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 300.0 мм |
| Ємність акумулятора | 400.0 мА/год |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти|Звукові ефекти |
| Харчування іграшки | Акумулятор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Радіус дії | 15.0 м |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Танк |
| Тип Іграшки РУ | Не Стріляє |
| Тип харчування іграшки | Акумулятор |
| Тип живлення пульта управління | Батарейка |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 120.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 429 ₴



