
Бездротова Bluetooth-колонка Hoco HC8 LED атмосферне світло 360° BT FM AUX TF-карти USB синя
1 280 ₴
- Немає в наявності
- Код: hoco-hc8-blue
Бездротова Bluetooth-колонка Hoco HC8 LED атмосферне світло 360° BT FM AUX TF-карти USB синя
Портативна колонка — це зручний спосіб відтворення музики, не залежить від місця та доступу до електроенергії. Музична колонка працює від вбудованого акумулятора, має порівняно невеликі розміри, що дає змогу брати її із собою на природу, у подорожі або просто вмикати вдома та влаштовувати вечірки в колі друзів. Блютуз-колонка працює за допомогою бездротового зв'язку, що робить її дуже зручною в експлуатації.
Переваги:
- Класне якісне рішення за доступну ціну
- Чудовий досить якісний звук
- Супердизайн і якість виготовлення
- Керування гучністю також і на колонці
Вбудовані всі необхідні для колонки функції:
- блютуз
- радіо
- карта пам'яті
- usb
- AUX
- 10 Вт
Під'єднання:
Колонка під'єднується через блютуз з'єднання з телефоном, телевізором, ноутбуком, комп'ютером або іншим сумісним пристроєм. Так само є можливість під'єднати через кабель — AUX 3,5 мм miniJack (у комплекті).
Основні характеристики:
- Розміри колонки: 210*95*95 мм. Вага: 760 г.
- Bluetooth V5.0. Чип: JL.
- Ємність акумулятора: 1800 мА·год,
- Час заряджання приблизно 2,5 години.
- Час дзвінка/музики: 4 години.
- Великий динамік: 57 мм*1. Потужність: 10 Вт*1.
- Підтримка BT, FM, TF-карти, USB-накопичувача, TWS, AUX та інших режимів прослуховування.
Красиве світлодіодне атмосферне світло, що розсіюється на 360°. Підтримка 8 режимів освітлення (2 режими підтримують освітлення музичного ритму).
Комплект постачання:
- Bluetooth колонка Hoco HC8 blue
- Кабель зарядки USB A - Type C
- Кабель AUX 3.5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм, AUX-вхід, Type-C |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Особливості | FM-приймач, Підключення до телевізора, Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Вага | 0.76 кг |
- Ціна: 1 280 ₴







